Filtreeri postitusi

Mis on vibroteraapia?

Paljud ilmselt ei ole kuulnud midagi sellisest treeningust nagu vibroteraapia. Mis vibroteraapia on ning milleks see on kasulik? Vibroteraapiat hakati 70-ndatel aastatel kasutama Venemaal kosmonautide füüsise treenimiseks, et suurendada nende lihasjõudu ja luutihedust kosmoses viibimise aja pikendamiseks. Tulemused näitasid, et tänu vibroteraapia treeningule said vene astronaudid viibida kosmoses kuni 420 päeva kosmoses vähese raskusega või ilma gravitatsioonita, samas kui nende Ameerika kolleegid pidid 120 päeva pärast maale tagasi pöörduma.
Loe lisaks

Miks meie kaal tõuseb ja ei lange - maitsetugevdaja naatriumglutamaat, MSG, E621

Miks meie kaal tõuseb ja ei taha langeda? Selleks võib olla mitmeid põhjus, kuid järjest rohkem seostatakse ülekaalulisuse ja diabeediga maitsetugevdajat naatriumglutamaati (E621), tuntud lühendina MSG ((mono)soodium glutamaat).
Kindlasti on ülekaalulisuse taga mitmeid erinevaid tegureid ja iga inimese puhul tuleks läheneda individuaalselt. Järjest rohkem on tehtud uuringuid meie igapäevatoidusse pandud lisaainete – e-ainete kahjulikust mõjust organismile ning ülekaalulisuse tekkimist ja II tüüpi diabeeti seostatakse aina rohkem naatriumglutamaati E621 – MSG.  Samuti olen mina veendunud, et suur roll selles on e-ainetel, kui kaal tõuseb ja ei taha langeda.
Loe lisaks

10 nõuannet kuidas kiiresti kaalust alla saada

Kuidas kiiresti kaalust alla võtta? Küsimus, kuidas kaalust alla saada on muutunud igapäevaseks teemaks. Ahvatlusi on palju ja kaalu alandamine tervislikult muutub järjest populaarsemaks.

Loe lisaks

Tselluliit - mis see on?

Tselluliit on ainevahetushäire, mille tulemusel koguneb nahaalusesse sidekoesse liigne rasv, jääkained ja vedelik. Rasvast, jääkainetest ja vedelikust moodustuvad naha all kobarad, mis on võimelised paisuma kuni 50ne kordseks.

Loe lisaks

Arhiiv