Filtreeri postitusi

Miks meie kaal tõuseb ja ei lange - maitsetugevdaja naatriumglutamaat, MSG, E621

Miks meie kaal tõuseb ja ei taha langeda? Selleks võib olla mitmeid põhjus, kuid järjest rohkem seostatakse ülekaalulisuse ja diabeediga maitsetugevdajat naatriumglutamaati (E621), tuntud lühendina MSG ((mono)soodium glutamaat).
Kindlasti on ülekaalulisuse taga mitmeid erinevaid tegureid ja iga inimese puhul tuleks läheneda individuaalselt. Järjest rohkem on tehtud uuringuid meie igapäevatoidusse pandud lisaainete – e-ainete kahjulikust mõjust organismile ning ülekaalulisuse tekkimist ja II tüüpi diabeeti seostatakse aina rohkem naatriumglutamaati E621 – MSG.  Samuti olen mina veendunud, et suur roll selles on e-ainetel, kui kaal tõuseb ja ei taha langeda.
Loe lisaks

10 nõuannet kuidas kiiresti kaalust alla saada

Kevad on käes ja ega suvigi ei ole enam kaugel. Kindlasti olete juba kiiganud oma riidekappi ja vaadanud üle oma kevad-suvised riided. Julgemad on juba suvekleite selga proovinud. Peas kummitab küsimus: „Kas eelmise suve bikiinid ikka lähevad veel selga?“

Paljudel on tekkinud küsimus, kuidas talvel kogunenud kilodest võimalikult kiiresti ja valutult lahti saada. Kõik on ju näiliselt väga lihtne ning igal pool kirjutatakse ja räägitakse kuidas toituda. Te järgite neid juhiseid, kasutate oma teada tuntud nippe, kuid võib aga juhtuda nii, et kaal ei alane ega alane.

Loe lisaks

Kuidas vabaneda tselluliidist?

Tselluliit on ainevahetushäire, mille tulemusel koguneb nahaalusesse sidekoesse liigne rasv, jääkained ja vedelik. Rasvast, jääkainetest ja vedelikust moodustuvad naha all kobarad, mis on võimelised paisuma kuni 50ne kordseks.

Loe lisaks

Arhiiv