Kommenteeri

Õnnelikku Tuli Kuke aastat!

Mida toob Punase Tuli Kuke aasta?

Ilmselt küll on kõik juba lugenud läbi horoskoobid ja ennustused mida toob meile algav aasta. Mõni meist mäletab ja jälgib rohkem neid juhiseid, mõni unustab juba nädalaga mis pidi tulema, mõnda jätab selline info täiesti külmaks. Samas annab see, et taaskord algas uus aasta, hea võimaluse neile, kes pole veel oma uusaastasoove kirja pannud seda nüüd teha. Just nimelt soove, mitte lubadusi pean mina silmas. Miks soovid paremad on? Aga ikka sellepärast, et kui me lubadusi ei saa ega suuda mingitel põhjustel täita, siis tunneme ennast pärast süüdi ja kuigi me võime teha näo, et see ei lähe meile korda, siis jäävad täitmata lubadused ikkagi hinge kripeldama, võime need alla suruda, aga need jäävad meie sisse. Seetõttu ongi soovimine toredam ja see on rohkem unistamine ja heade asjad enda ellu kutsumine. Lubadus on kohustus ja usun, et paljudes tekitab kohustus mingi vastumeelsuses selle teemaga tegeleda.

Tänane ilus pühapäeva õhtupooli on just sobiv aeg, et enda sisse veelkord vaadata, saata ära vana aasta, meenutades mis oli seal head ja ilusat ning tänada kõige hea eest. Need asjaolud või sündmused, mis aga ei meeldinud eelmisel aastal, on nüüd hea võimalus minevikku saata ja nö ajaloo prügikasti visata. Parim viis selleks on, kirjutada mis ei meeldinud üles eraldi paberile ja seejärjel kas põletada või rebida väikesteks tükkideks ja visata koos prügiga minema saates need oma mõtetes minevikku. Soovid, mida me tahame uuel aastal või ka kaugemas tulevikus, on samuti ilus paberile üles kirjutada, sest kirjutades mõtleme need paremini läbi. Soovide jaoks võiks kohe luua endale ühe toreda koha, mingi sahtli või karbi kuhu need siis panna ning kus käi neid vahepeal üle vaatamas, üle lugemas ja meelde tuletamas. Muidugi on ka salasoovide märkmik tore asi. Mida siis soovida alanud Tuli Kuke aastaks?

Muidugi soovige head esmalt oma lähedastele, sugulastele, sõpradele jne, kuid ärge unustage iseennast.

Minu soovid kõigile alanu Tuli Kuke aastaks on: Armastage rohkem iseennast ja ärge otsige vigu. Otsige ja õppige märkama enda ja teiste juures rohkem häid omadusi, positiivset, ilu ja õppige unistama. Ärge kritiseerige ennast ega lähedasi ega pange neile külge vigu ja puudusi. Igaüks meist on individuaalne ja kordumatu, teised ei pea meiega sarnanema ja meie ei pea sarnanema teistega. Julgege olla rohkem omanäolised, eralduda massist, avaldada oma mõtteid, unistada oma unistusi ja minna oma rada. Me ei pea elama elu mis meeldib teistele ja mida teised mõistavad.

Pidage meeles, et oma mõtetega me loome reaalsuse mis meid ümbritseb. Kui me loeme ja usume ennustusi mida kirjutatakse, siis need talletuvad meis ning me hakkame intuitiivselt käituma ja kutsuma oma ellu asju mis viivad nende ennustuste täitumiseni. Sellisel juhul me ühineme massiga ja aitame genereerida energiaid, mis aitavad kaasa ennustuste täitumiseni. Kui ennustustes on toreda asjad mis meile sobivad täitumiseks, siis jah, muidugi on mõistlik aidata kaasa nende täitumisele oma mõtete ja energiaga. Kui ennustustes on aga asjaolud mis ei sobi ja on ebameeldivad nagu näiteks katastroofid, sõjad, terror, siis on parem kui me ei kujuta ette endale neid vaid mõtleme ja unistame elust maakeral mis on rahulik ja turvaline koht, sest see on ju meile kõigile oluline.

Ilusaid ja siiraid soove kõikidele õnnelikuks Tuli Kuke aastaks!

Lisa kommentaar

Email again: